Krásné dlouhé vlasy díky systému SO.CAP

magazinzeny.cz

Každá žena sní po krásných dlouhých a zdravě vypadajících vlasech. Ještě do nedávna to byl pro ni navždy jen nesplnitelným sen, pokud tedy nenosila paruky. Nyní se však tento sen může stát skutečností, díky revoluční metodě prodlužování vlasů. Metod prodlužování je velmi mnoho druhů.

Zaleží na typu vašich vlasů a na tom co pro Vás bude nejvíce pohodlné. My pro vás máme nabídku prodlužování systémem SO.CAP. ten je založen na nepatrných keratinových spojích. Tento systém patří mezi nejšetrnější, nejžádanější a nezbezpeční princip v prodlužování vlasů.

Díku prodluženým vlasům získáte nový exkluzivní vzhled a sebevědomí z krásných nových vlasů, který Vám bude každý závidět. Vlasy jsou k nerozeznání od přírodních vlasů. Pro Vaše prodloužené vlasy, budete také potřebovat kvalitní šampóny pro jejich správnou péči. Pro kadeřníky, kteří by chtěli do svého salónu přidat službu prodlužování vlasů, nabízíme veškeré kadeřnické potřeby, které budete potřebovat. Máme zde přístroje pro prodlužování vlasů, kartáče na prodlužované vlasy, vlasy a ostatní doplňky a příslušenství.

Vše nabízíme na skvělé ceny. Naše výrobky jsou dodávány pouze od předních kadeřnických firem, a proto máte u nás záruku nejvyšší kvality. Máme zde i veškerou vlasovou kosmetiku, včetně fénu, žehliček a strojků na vlasy. Nakupujte kvalitní kosmetiku od toho, kdo se vyzná.