Moře klepe na dveře a děti se radují

magazinzeny.cz

Ačkoliv milovníci jara jsou ochuzeni o toto období, protože zima předala svoji vládu rovnou letním teplotám, tak přesto je jasné, že koupací sezóna je tady! Proto je nejvyšší čas zkontrolovat šatník, zda obsahuje vše, co je potřeba.

Jenže tentokrát nebudeme řešit, co je potřeba pro ženy, ale zaměříme se na děti, které vodní hrátky milují. Právě z toho důvodu je ovšem velmi důležité, abyste věnovali pozornost hned několika oblastem. Pokud vám záleží na tom, jak moc do vašemu dítěti sluší, tak můžete jít s módními trendy a pořídit mu nové dětské plavky. Na výběr jich je opravdu velké množství.

Dívčí plavky jsou dvoudílné, nebo jednodílné. Vybírat je možné i v různých barvách. Snažte se rozhodovat nejen podle vlastního vkusu, ale hlavně se zeptejte vaší dcery, co se jí líbí. Jen tak máte jistotu, že se v nových plavkách bude cítit dobře. V nabídce najdete také plavky zdobené potiskem, nebo lesklými kamínky.

Jestliže máte doma syna, tak nezoufejte. Plavky pro kluky jsou také velmi zajímavé a rozhodně nejsou nudné. V nabídce jsou plavky standardního střihu, nebo s nohavičkami s různými vzory. Ani v tomo případě byste neměli opomíjet názor syna. Již dávno je pryč doba, kdy na vzhledu záleželo pouze holkám.

Kontrola vybavení k vodě však plavkami nekončí. Děti by měly mít i vlastní ručníky ve veselých barvách. Po zimním období nezapomeňte na kvalitní opalovací krémy s vysokým faktorem, aby se jemná dětská kůže nespálila. Zkontrolujte i velikost koupacích bot, protože děti rychle rostou a nemusely by se do nich obout. A na závěr jedna malá rada. Pokud chcete dětem podpořit dobré zdraví, kupte jim dvoje plavky a nechte je po vykoupání vždy převléknout do suchých. Z dlouhodobého zdravotního hlediska to ocení ledviny a močový systém.

Placený PR článek