Nakupování s taškou Reisenthel je snadné

magazinzeny.cz

Také při nakupování neustále bojujete s trhajícími se látkovými nebo mikrotenovými taškami, které jsou sice levné, ale téměř nic nevydrží? Natož pravidelnou zátěž v podobě každodenního nákupu.

Pořiďte si proto jednoduchou tašku Reisenthel easyshoppingbag do nákupního vozíku. A jak tato „vychytávka“ funguje? Tašku Reisenthel napnete po obvodu nákupního vozíku a na obou stranách ji k němu zaháknete. Poté, co nákup zaplatíte u kasy, ho jednoduše celý naskládáte do připravené rozevřené tašky a zavřete ji suchými zipy. Hliníkové profily drží její tvar, tudíž se nikde nebortí a hezky drží tvar. Taška je pak připravena k odnosu, aniž byste cokoli musely opět přerovnávat a upravovat. Řemeny tašky jsou zesíleny, taška tedy neřeže a dobře se nosí. V tašce naleznete i malou vnitřní kapsu na zip a dva nákupní žetony do vozíku. Nákupní taška Reisenthel je skladná a dobře se nosí. Ve své základní formě je veliká zhruba jako deštník a do tohoto tvaru se roluje.

Zakoupíte ji například na internetových stránkách stránkách www.kabelkysnu.cz/produkty/tasky-do-nakupniho-voziku/reisenthel-nakupni-taska-do-voziku-easyshoppingbag-mokka-dots.htm, kde se prodává v různých barevných variacích. K tašce si můžete od stejné značky pořídit také speciální tašku na lahve nebo obal na lahve. Obal se dá zavěsit například v kuchyni a lze ho naplnit třeba olivovým olejem. Nebo ho využijte k nákupu vína. Použití všech výrobků Reisenthel je všestranné, plně funkční a účelné. Vyzkoušejte tedy tyto novinky a vydejte se na klidné nákupy.

Placený reklamní článek