Nejčastější přešlapy během svatebního obřadu 1/3

magazinzeny.cz

Netradiční svatba

Patříte-li mezi lidi, kteří se neradi drží tradic a raději by svůj svatební den pojmuli v jiném duchu, než bývá zvykem, vyvarujte se příliš tematické svatby. Určitě není na škodu, aby se o vaší svatbě ještě dlouho poté mluvilo, jak byla originální, ale nic se nemá přehánět. Zvolíte-li téma komiksových postav a místo svatebních šatů a obleku na sebe navléknete masky Hulka a Wonder Woman a ještě k tomu budete nutit svatebčany, originální možná budete, ale dost určitě také k smíchu.

Nevěsta coby slečna ze šantánu

Nikde není psáno, že nevěsta na sobě musí mít bílé princeznovské šaty. Alespoň v dnešní době už ne. Stále více se od tradičních svatebních šatů ustupuje a ženy chtějí být něčím originální a jedinečné. A samozřejmě sexy. Ovšem pozor na to, co je sexy a co není. Dnes není chybou, máte-li na sobě černé, růžové nebo krátké svatební šaty, ale když už originální a sexy, tak v určité míře a střídmosti.

Jednoduchost a elegance stále vládnou svatební etiketě a obalit se toaletním papírem jen proto, že je bílý, zakrýt jen to podstatné, není nic, na co byste mohla být při svatebních fotografiích pyšná. Navíc, nikdo ze svatebčanů nechce plakat šokem nad hrůzou, co máte na sobě, ale nad vaší oslňující krásou.