Nejoblíbenější dámské kalhotky 1. díl

magazinzeny.cz

Klasické dámské kalhotky

Bohatý výběr různých barev, materiálů, stejně jako výrobců. Právě tímto můžeme charakterizovat klasické dámské kalhotky. Ty dnes patří z hlediska oblíbenosti mezi skutečný TOP nejenom na našem trhu. Jejich hlavním pozitivem je jistě také pohodlnost, stejně jako jsou spojeny i s celkem nízkou cenou.

Díky mnoha variacím mohou vypadat nejenom klasicky, ale mohou být i sexy. Obvykle je k dosažení daného efektu využíváno různých krajek, které jsou jejich přirozenou součástí.

Tanga

Kalhotky, které jsou oblíbené především pro svůj sexy vzhled. Mezi výhody patří bohatý výběr materiálů, nebo střihů. Potěší i celkem nízké ceny, nebo bohaté varianty barev. Rozhodně se ale nejedná o kalhotky, které by byly určené pro každou ženu.

Některým mohou tanga vadit z toho důvodu, že se v nich necítí příliš pohodlně. Dále nezapomínejme na fakt, že na ženách s ne úplně dokonalou postavou nemusí vypadat dobře. Do karet jim naopak hraje to, že nemusí být viditelné pod oblečením, a to například v případě světlých kalhot, nebo šatů.