Nejoblíbenější varianty podprsenek

magazinzeny.cz

Push-up podprsenky

Jeden z nejvyužívanějších typů vůbec. Oblíbená je u žen všech věkových kategorií. Vyhledávají ji především ženy s menším až středním poprsím. Jejím unikátem je především to, že dokáže ňadra velmi výrazným způsobem zpevnit, což má za následek to, že je i optickým způsobem zvětší. Udává se, že k danému zvětšení může dojít až o jedno celé číslo. Důvodem obliby této podprsenky je tedy důraz hlavně na ženino sebevědomí, jelikož se skvěle hodí především k šatům, stejně jako například i k tričkům, které disponují výstřihem. Důvodem takového efektu jsou hlavně vyjímatelné vycpávky, které mají nejenom specielní tvar, ale bývají vyrobeny ze silikonu. V některých případech i z gelu.

Multifunkční podprsenka

Správná volba pro ty ženy, které hledají především všestrannost. Právě tu umí multifunkční podprsenka nabídnou nejlépe. A to z toho důvodu, že díky svému střihu a provedení dokáže nabídnout nastavitelná ramínka, která lze přizpůsobit aktuálně využívanému oblečení. Díky tomu mohou být ramínka umístěna:

  • Klasicky na ramenou
  • Za krkem
  • Překřížená na zádech

Většina multifunkčních podprsenek přirozeně nabídne také možnost spojenou s tím, že mohou být ramínka plně odepnuta a z podprsenky se stává varianta bez nich. Díky takto velké všestrannosti není problémem její využití s tričky bez ramenou, nebo s korzetovými šaty.