Několik okolností, které ovlivňuji velikost podprsenky

magazinzeny.cz

Jistě každá z nás již ví, že určení správné velikosti podprsenky, je klíčem k tomu, abychom se cítily skvěle ve své podprsence. Takže jaké jsou další okolnosti, na které bychom měly myslet, když nakupujeme novou podprsenku?

Věk
Vaše prsa v čase mění, to je nevyhnutelné, ale to neznamená, že nemůžete vypadat skvěle. Podobně jako byste neměla nosit stejné oblečení, které jste nosila, když vám bylo -náct, tak byste neměla nosit stejné spodní prádlo, když je vám 45! Většině žen se s přibývajícím věkem změní objem jejich prsou, zejména pokud někdy kojila. Chcete-li dát vašim prsům ten nejlepší tvar, měla byste zvolit podprsenku s plným kosíčkem, která vytvoří plný zaoblený tvar, tím, že vaše prsa zvedne a opticky je oddělí.

Podprsenka s kosticemi vám vždy prsa více zvedne, ale podprsenky bez kostic, již také velmi pokročily ve vývoji a rovněž dají vašim prsům krásný tvar. Podprsenka bez kostic je nejlepší, pokud mate citlivá prsa nebo jste podstoupili operaci. Pamatujte, že bez ohledu na váš věk, vaše prsa jsou významnou součástí postavy a zaslouží si být dobře oblečená!

Hmotnost
Některé ženy zjistí, že změna jejich váhy ovlivňuje to, jaké podprsenky mohou nosit. Štíhlým ženám, které mají málo podkožního tuku, se stává, že podprsenky s kosticemi je jakoby nakopávají. Aby lem vaši podprsenky byl pohodlný, měly byste si vybrat podprsenku bez kostic nebo pevnou podprsenku s extra měkkým lemem. Francouzské podprsenky bez kostic z obchodu Blancheporte, jsou přímo ideální.

Pokud je vaše horní část těla poněkud plnější může vás vaše podprsenka tlačit nebo dřít. Potřebujete pak podprsenku pro nadměrné velikosti. Když vám podprsenka padne, je to super, ale navíc, byste mely vybrat podprsenku, která je zároveň i prodyšná. Budete se tak méně potit a vaše kůže vás nebude svědit.

Aktivita
Stejně jako, když si vybíráte oblečeni podle toho, jakou plánujete aktivitu, tak to samé platí pro spodní prádlo. To byste se divila, jak náročný muže byt pro vaše prsa průměrný den! Ať už je vaše práce fyzicky těžká, nebo lítáte kolem vašich ratolestí, prsa vždy potřebují nějakou podporu. Pro aktivní den budete potřebovat podprsenku s plnými kosičky.

Podprsenky s velkým výstřihem jsou vhodně pro příležitostné aktivity jako večeře s partnerem, kdy potřebujete vypadat báječně! A s podprsenkou, která vám umožňuje ukázat (alespoň částečně) vaše krásná pěstěna prsa, tak skutečně vypadat budete!

Hormony
možná si myslíte, že hormony ovlivňují tvar prsou pouze u mladých dívek, ale ve skutečnosti ovlivňuji jejich tvar po celý náš život. Některé ženy, když mají periodu, tak se jim změní košíček až o jednu velikost. Proto je nezbytné, mít ve svém šatníku správně padnoucí podprsenku pro toto období. Budete se cítit pohodlně a je to mnohem lepší pro vaše prsa.

Jak žena, stárne, hladina ženských hormonů klesá a prsa ztrácejí na objemu. Abyste udržela krásnou siluetu vaší postavy, vyberte podprsenku s plným kosíčkem, která dává prsům mohutnější vzhled. Zvedne vám prsa a vaše postava bude vypadat skvěle! Která z nás by to nechtěla!

Placený PR článek