Partner chce zkusit trojku s další ženou – mám do toho jít?

magazinzeny.cz

Experimentování v milostném životě je běžné. Pokud na to máte povahu a chcete experimentovat, nic vám v tom nebrání. Je však potřeba se domluvit s partnerem, ne každý chce to, co chce ten druhý a je potřeba se s partnerem domluvit a vzájemně si vyjít vstříc.

Mazlení v trojici s další ženou je pro mnoho mužů splněný sen a mnoho mužů o tom tajně sní. Nicméně ne všechny ženy jsou této myšlence nakloněné a ne všechny ženy se s touto myšlenkou ztotožňují. Ovšem co dělat, když partner chce vyzkoušet trojku s další ženou? Jít do toho? Nebo raději vycouvat?

Dobře si to rozmyslete

Tato zkušenost, ve které figuruje někdo další je vždycky ošemetná, a musíte si rozmyslet, jestli do toho opravdu jít. Někdo totiž takovouto praktiku nejdřív schválí a poté mu to přijde nepřístojné, někdo to může považovat za nevěru. Vztah se může změnit, partner se může zamilovat do jiné ženy, můžete nabýt dojmu, že se jí věnuje více než vám. Je toho hodně, co si musíte promyslet. Pokud se pro takovouto praktiku rozhodnete, musíte si promyslet, kdo bude ta další žena.

Cizí žena může být problém, je neznámá, může být nemocná, nevíte, kolik měla partnerů a podobně. Když je to někdo známý, sice o něm víte dost, ale poté je to takové zvláštní. Kamarádství se může rozpadnout, kamarádka se může do partnera zamilovat, partnera to může začít více bavit s kamarádkou než s vámi, je to velmi těžké.

Rozhodnutí je jen a jen vaše

Rozhodnutí je tak zcela, pouze a jen na vás. Vy se rozhodujte a nedělejte nic, co by vám bylo krajně nepříjemné, u čeho se nebudete cítit dobře, co vám nebude přinášet potěšení. V případě, že trojku s další ženou budete chtít vyzkoušet, s partnerem si o tom pořádně promluvte.

Zjistěte, co partner od toho čeká, co od toho čekáte vy. Zjistíte tak, co partner skutečně chce. Mnoho partnerů vzrušuje představa vlastní partnerky s jinou ženou, nebo to, že jej opečovávají dvě ženy. Promluvte si také o svých obavách. Na všem se domluvte, a pokud do toho budete chtít jít a vyzkoušet to ve třech, pak rozhodně ženu vybírejte společně s partnerem.