Připravte se na první rande!

magazinzeny.cz

První rande je vždy jediné a právě v tom spočívá jeho síla. Pokud se ovšem na takové rande chystáte, můžete začít přemýšlet o tom, co vlastně dělat. Nervozita na sebe nenechá dlouho čekat a při finálních přípravách na rande začne leckdo panikařit. Proto je vhodné porozumět tomu, co vlastně první rande znamená a zvládnout maximální uvolnění.

V první řadě je zapotřebí si ujasnit, co si vlastně vezmete na sebe. Některé z nás toto dilema umí prožít opravdu dramaticky, přičemž je ovšem pravidlo oblečení na první rande velice jednoduché – je zapotřebí obléci se ležérně, elegantně a reprezentativně. Příliš odhalující sexy oblečení není vhodnou volbou. Pokud tedy plánujete vztah vážného charakteru a nejde vám jen o jednorázové uvolnění.

Další časté obavy jsou, o čem si budete na prvním randeti se svým protějškem povídat. Vězte, že se se svým vyvoleným můžete bavit v podstatě o čemkoliv, je to stejné, jako byste se bavili s kýmkoliv jiným. Vhodné je začít si povídat o vašem životě a rodině, abyste se postupně navzájem poznali.

Obzvláště pokud se jedná o vhodný protějšek, budete na podobné frekvenci a obavy o témata konverzace jsou poté opravdu zbytečné. Uvidíte, že se témata postupně rozproudí a od strohého formálního povídání se pomalu ale jistě uvolníte.

Důležité je uvědomit si, že byste měli věnovat pozornost jen svému protějšku a pokud vám třeba zazvoní mobil, měli byste hovoru věnovat minimum prostoru. Váš protějšek by neměl mít pocit, že ho zanedbáváte.

Na randeti byste se měli cítit pohodlně, protože poté se lépe otevřete a budete přátelštější. Je vhodné mít na paměti základní pravidla etikety. První rande je báječným zážitkem, kterého se není třeba obávat. Naopak se nalaďte pozitivně a vše proběhne perfektně!