Proč ženy pouštějí muže, které milují 1/2

magazinzeny.cz

Mohou se cítit osamoceně

I když mají vedle sebe muže, kterého skutečně milují, může to znamenat i to, že mají vedle sebe někoho, kdo je nijak nepodporuje. A právě proto se mohou cítit osamoceně. Daná podpora je ve vztahu velmi důležitá a tak pokud ji partnerka nemá, může to být hlavním důvodem, proč ženy opouštění muže, které milují.

Mohou trpět nedostatkem pozornosti

Ženy chtějí, aby byly obletovány, aby byly středem pozornosti a aby si jich jejich partner všímal. Pokud se toto ze vztahu vytrácí, může to být zcela přirozeně jeden z hlavních důvodů, proč dochází k tomu, že žena muže opustí. Jednoduše pomalu ale jistě vyprchá to, že muž o ni bojuje a dává ji najevo, že právě ona je ta pravá.

Proč ženy opouštějí muže, které milují?

Necítí se tolik sexy Vztah může postupně zevšednět a vše může být na první pohled zcela automatické a běžné. I toto je důvod, proč ženy opouštějí muže, které milují. Jednoduše si už nepřipadají tak sexy, jako v minulosti. A to v době, kdy o ně muž skutečně bojoval, snažil se je také získat, stejně jako se snažil také o to, aby došlo k tomu, že žena bude po jeho boku skutečně šťastná.