Skvělé bobové letní dráhy – Rumunsko 1/2

magazinzeny.cz

Bobová dráha Sinaia

Název Sinaia je označením horské oblasti, která se nachází v lokalitě Valea Prahovei. Jedná se o oblast, která je proslulá nejenom svým lázeňstvím, ale i možností adrenalinových aktivit. Pokud se na ně podíváme blíže, nechybí zde také bobová dráha. Ta je velkým lákadlem pro ty, kteří si chtějí užít radost z jízdy, která je spojena s možností dosáhnout rychlosti až několik desítek kilometrů v hodině.

Jedná se o dráhu celkem moderní, o které je možné říci, že:
· Je velmi bezpečná
· Je určena pro dospělé i pro děti
· Je spojena se zajímavými prvky

Pokud se podíváme na její hlavní parametry, je třeba začít tím, že se nejedná o dráhu jakkoliv krátkou. Je tomu právě naopak. Může se pyšnit tím, že její délka dosahuje celých 1 500 metrů. A to znamená zážitek z celkem několikaminutové jízdy.

Co dále patří mezi její hlavní parametry, to je určitě převýšení. To jasně ukazuje, že se zájemci mohou těšit na celkem svižnou jízdu. A to z toho důvodu, že na této dráze překonají převýšení celých 300 metrů. Aby byla samotná jízda zajímavější, nechybí kombinace různorodých úseků, stejně jako to hlavní. To jsou zatáčky. Těch je v této dráze celkem třináct a nabídnou zajímavou rozmanitost s ohledem na jejich délku či velikost.