Proč ženy pouštějí muže, které milují 2/2

magazinzeny.cz

Dojít může i k velké životní změně

Život je dlouhý a stát se může celá řada věcí. Nejenom ty pozitivní, ale mohou to být také situace, které jsou negativní. Je jasné, že i ty jsou spojeny s možným odchodem ženy, a to od muže, ke kterému stále něco cítí. Daných situací, které mohou nastat, je dnes na několik desítek. Pokud se podíváme na ty hlavní, patří sem:

·         Problém s financemi

·         Lákavá pracovní nabídka

·         Problémy v rodině

Ve vztahu vzniká nuda

Pokud vztah dosáhne do bodu, kdy se celý život stává jenom rutinou, kde hraje hlavní roli jenom práce, sledování televize a spánek, je to určitě nuda. A to je také jeden z podnětů, proč žena opustí muže, kterého miluje. Vztah by rozhodně neměl být nudou a vždy by se měla podnikat celá řada velmi zajímavých a lákavých věcí, které nezklamou. Čím více, tím samozřejmě také lépe.

Muž dává přednost sobě

I to může být důvodem k rozchodu. Situace je jednoduchá. Partner si velmi často vybírá takové aktivity, na kterých bude moci být jenom sám, nebo třeba se svými kamarády. Svou partnerku tak nechává často doma, čímž se výrazně zmenšuje čas, kdy jsou někde společně. A to i milující ženu postupem času logicky omrzí a než aby dané chování dále snášela, raději partnera opustí.