Sen o kvalitním spodním prádle a oblečení za hubičku se stal realitou

magazinzeny.cz

Cílem tohoto článku je seznámit vás s nároky kladenými současným 21. stoletím na produkty oděvního průmyslu z hlediska dobových trendů a požadavků samotných koncových zákazníků. Sen přeměněný v realitu můžeme také vyjádřit jako jednoduchou rovnici, kdy:

KVALITA + MODERNA = PŘIJATELNÁ POŘIZOVACÍ CENA a SPOKOJENOST

Spodní prádlo a jeho možnosti ve 21. století

Ze všeho nejdůležitější při koupi spodního prádla je výběr správné velikosti a střihu vzhledem k tělesným proporcím a dále pak i příležitost, pro kterou spodní prádlo pořizujeme – zda bude určeno pro každodenní nošení či jen pro výjimečné chvíle (slavnostní x erotické).

Dámské kalhotky

 • Klasické kalhotky pro kalhotky klasického střihu se vžil název „bombarďáky“, což samo o sobě nezní zrovna moc moderně, ale nenechte se zmást. Ty novodobé se výrazně odlišují od těch, které nosí naše babičky nebo maminky. Jedná se především o jiné designové provedení – barevnost, aplikace kamínků, mašliček, kanýrků, krajek, výšivek apod. Dají se sehnat ve dvojím provedení – vyššího se stahujícím efektem určeným pro větší bříška či hýždě nebo bokového střihu.

   

 • Boxerky – jsou variantou spodního prádla, ve kterém vyniká tvar boků a hýždě. Perfektně formují a dotvářejí postavu pod těsnějším oblečením. Jsou k dispozici v elegantní jednobarevné variantě saténu i v pestřejších bavlněných barvách.

   

 • Tanga kalhotky toto spodní prádlo je vhodné pouze pro sebevědomé ženy, které jsou rády středem pozornosti, a tudíž jim nevadí, když jim pod oblečením prosvítají tenké linie tang. Pro ženy stydlivé není toto prádlo příliš vhodné, nemusely by se v něm cítit dobře.

  Dámské podprsenky

 • Podprsenky s push-up efektem – rovněž známy pod řečnickým výrazem „pušapky“ – složí k optickému zvětšení poprsí žen, kterým nebylo dáno do vínku od přírody. Poskytují dokonalý vzhled, takže se hodí zejména pod průsvitná trička nebo trička s hlubším dekoltem.
 • Sportovní podprsenky – ocení je především sportovně založené ženy a aktivní sportovkyně. Poskytují volnost a pohodlí, fixaci, savost potu a prodyšnost.
 • Podprsenky s výztuhou – vyztužené podprsenky jsou nejlepší volbou pro ženy s větším poprsím nebo pro ženy, které mají prsa povislejší a rády by nosili atraktivnější oblečení, jakým jsou například průsvitná trička nebo obtažené šaty, kde by to bez pomoci kvalitní podprsenky nevypadalo dobře.

  Rozmanitý výběr různorodého zboží je garancí uspokojení každé ženy, z nabízeného sortimentu spodního prádla si vybere stejně tak méně náročné zákaznice jako ta nejnáročnější klientela, která má laťku vkusu nastavenou hodně vysoko.

  Vedle široké škály výběru všemožných typů, druhů, materiálových i střihových provedení a barevných palet spodního prádla se dnešní doba také vyznačuje možností nákupu za velice přijatelné ceny. Není to žádná hezky znějící spekulace, nýbrž holý fakt.

  K tomu všemu můžete navíc požívat výhod bonusového systému, zlevnění ceny za dopravu, slevových akcí, které kvalitnější internetové obchody pro své věrné registrované zákazníky nabízejí, přičemž platí pravidlo – čím více toho nakoupíte, tím větší sleva je vám poskytnuta a vy si tak budete moci v rámci stejně vysokého plánovaného rozpočtu zakoupit více kousků spodního prádlo, anebo se vám dostane ještě dost financí na koupi svrchního oblečení – třeba trička. Ale nakupovat můžete i jako neregistrovaní uživatelé, ale v takovém případě se vám body za nákup na účet nepřipisují a vy se tak o tuto podstatnou výhodu připravujete.

  Klientská objednávka zde funguje maximálně rychle, celý postup je naprosto jednoduchý a vy nejste omezeni žádným minimálním odběrem. Sortiment je zaměřený na obě pohlaví, takže z něj mohou vybírat ženy i muži.

  Významná je i služba informování o nově dodaném zboží do vaší emailové schránky, kdy jste jejím prostřednictvím informování o hott novinkách a jejich dostupnosti ve vašem oblíbeném butiku. Samozřejmě kdo o informace o novinkách nestojí, jednoduše si službu nesjedná nebo ji po čase odhlásí.

  Co je k tomu všemu zapotřebí? Mít trochu štěstí a nebát se vynaložit trochu úsilí na hledání takových butiků – umět rozlišovat mezi výbornými, méně dobrými a naprosto špatnými e-shopy, kterým je lepší se vyhnout obloukem, protože jim jde jen o to, jak za stejnou kvalitu dostat více peněz, takže jejich ceny jsou naprosto neadekvátně nastavené, předražené. Nutno podotknout, že naše shora uvedená rovnice nepasuje na každý elektronický obchod prodávající spodní prádlo, ale i tak jich několik přeci jen existuje. A spolu s nimi existují i jiné obchody, kde se specializují na jiné části oblečení a i na ně může i nemusí platit naše rovnice. Každopádně, budete-li hledat, máte vysokou šanci na svou maximální spokojenost.