Seznamujte se tam, kde to má smysl

magazinzeny.cz

Život single je určitě zajímavý, protože si můžete dělat co chcete, bez jakýchkoliv ohledů na druhé. Jenže téměř každému se samota začne postupně zajídat. A to je ten pravý čas na seznámení. Aby bylo úspěšné, měli byste se seznamovat jedině tam, kde to má nějaký smysl.

Kvalitní seznamky

Určitě můžete vyzkoušet kvalitní seznamku SINGLES a další seriózní služby na seznámení. Vždy si nejprve projděte, jaké druhy služeb nabízí a hlavně jaké má seznamka reference. Vůbec nejlepší je, pokud se vám podaří získat seznamku na doporučení někoho známého.

Pokud patříte mezi věřící osoby, je vhodné se zaměřit na seznamku podle druhu víry. Skvělá křesťanská seznamka je určena pro opravdové křesťany. Díky ní se můžete seznámit s člověkem, který má podobný pohled na svět. Ale existují i seznamky pro buddhisty nebo jiné druhy víry.

Seznámení jinde

Mimo seznamky se samozřejmě můžete seznámit také. I zde je ovšem třeba myslet na to, že ne všude je to správné místo. Větší potenciál k získání dlouhodobého partnera nabídne nějaký zájmový kroužek, protože je dobré, když s partnerem sdílíte podobné zájmy. Naopak problematické může být zaměstnání, pokud byste se s partnerem viděli celý den v práci a potom ještě doma. Tento systém většině párů příliš dlouho nevydrží. Zrovna tak je menší šance na trvalý vztah, pokud dojde k náhodnému seznámení na nějakém baru nebo diskotéce.

Výjimkou je samozřejmě společná akce s přáteli, na kterou přijde někdo, kdo vás zaujme. To sice je náhodné seznámení, ale nikoliv v duchu „různých barových povalečů“.

Co ještě udělat?

Tipů, jak se dobře seznámit, je k dispozici hodně. My ovšem za velmi důležité považujeme, abyste jako žena měla v hlavě vše srovnané. Neuzavřený minulý vztah téměř nikdy neumožní vznik jiného dlouhodobého soužití. Zrovna tak ale může být problémem vnitřní blok způsobený tím, že si chcete najít chlapa za každou cenu. V takovém případě se vám to buď nemusí povést, nebo vztah nevydrží. Proto vnitřní pohoda a harmonické psychické rozpoložení jsou jedním z hlavních klíčů, které můžou otevřít bránu k spokojenému seznámení a následnému vztahu.

Reklamní článek