Už mě něpřitahuješ

magazinzeny.cz

Dovedete si představit, že byste slyšeli tuhle větu z úst vašeho drahého muže? Myslíte si, že je lepší, pokud bohužel k této nepříjemné skutečnosti dojde, slyšet nahlas vyslovenou pravdu nebo ji poznat nevyslovenou na vlastní kůži?

Co když se stane, a že se to stává zejména v dlouholetém partnerském vztahu nebo manželství dost často, že vyprchá veškerá sexuální přitažlivost, která mezi vámi kdy byla a sex se stane pouhou potřebou nebo dokonce i nepříjemnou povinností? Dá se vůbec ještě v tomto případě něco zachránit?

Mám tě ráda, ale…

Zachránit se dá ledacos. Pokud mezi vámi ta pověstná jiskra byla, dá se znovu zažehnout. Ovšem nedá se vzkřísit to, co nikdy neexistovalo.

Jak na to? Je to jednoduché. Musíte něco změnit. Ať už vzhled, přístup, způsob komunikace, chování, prostě cokoliv. Ale ze všeho nejdříve musíte změnit svoje myšlení. Jakmile změníte způsob myšlení, dokážete změnit i cokoli dalšího. A ten druhý si toho zaručeně všimne.

Velice účinným způsobem, jak znovu rozdmýchat vyhasínající oheň ve vztahu je vzbudit v tom druhém žárlivost. Pokud budete žádoucí a tajemná, váš muž to pozná. Nejvíce vždycky touží člověk po tom, co nemá nebo co si nemůže dopřát. Vždyť přece zakázané ovoce chutná nejlépe. Naservírujte svému muži ten nejlahodnější dortík s tou nejjemnější šlehačkou a zakažte mu ho ochutnat. Zblázní se, pokud ho nedostane. Udělá cokoliv proto, aby ho získal jen pro sebe.

Nabízí se také jiné řešení: najít si milence či milenku. Ovšem bez rozpadu stávajícího vztahu to většinou není možné. Zatímco muži, přitahování krásnými ženami, snadno podléhají jejich kouzlu a neberou občasné zálety nijak tragicky, ženy se musí nejprve zamilovat a pokud se toto stane, hledají si nového partnera, ne jen občasné povyražení.

Pokud si chcete najít milence, přitahuje vás soused od vedle či kolega z práce, prosím, jen si poslužte. Bylo by však dobré předem vědět, do čeho jdete a kam až to necháte zajít. Ono někdy není špatné zůstat jen u sexuálních fantazií a oživit sex s partnerem či manželem jinými způsoby než tím, že přiberete do party někoho třetího.

V prvé řadě je nutné, aby si člověk uvědomil, co vlastně chce. Můžete mít cokoli chcete, spokojené manželství, náruživého milence nebo taky ani jedno z toho. Záleží jen na vás, jak si to zařídíte.