Vše o svatbě 2/2

magazinzeny.cz

Pravidla se stávají minulostí

Žádost ženicha tatínka nevěsty, přenesení přes práh, svatební noc, nebo třeba i to, že svatbu platí rodina nevěsty. To vše je dnes už velmi výjimečné. Tato pravidla se postupně stávají minulostí a svatba se tak spíše stává zajímavou párty pro rodinu a přátele, kde se oslaví láska dvou lidí.

Existují i svatby na klíč

Chcete vědět vše o svatbě? Je dobré se připravit na stres spojený s přípravami. Vše je poměrně náročné. Dnes si však lze starosti poměrně dobře ušetřit. A to volbou svateb na klíč. Existují specializované agentury, které jsou schopny všechno zorganizovat, a to od prvního do posledního detailu.

Je jenom několikrát za život

Svatba není událostí, která by se pravidelně opakovala. Naopak. Jedná se o událost, která je jenom jednou, u někoho několikrát za život. A tomu by měla odpovídat jak s ohledem na plánování, tak s ohledem na vzpomínky, které z ní také zůstanou.

Pronájem dominuje

Kupovat si cokoliv kvůli jednomu dni je dnes už v podstatě zbytečné. Pokud plánujete svatbu, není problém si dnes pronajmout výzdobu, šaty i oblek, porcelán spojený s jídlem a celou řadu dalších věcí. Je to jednodušší, finančně výhodnější a také mnohdy esteticky přijatelnější řešení.