Vše o umělých nehtech 2/2

magazinzeny.cz

Umělé nehty je třeba pravidelně doplňovat

Technologie umělých nehtů je založena na tom, že ty jsou přímo nalepeny na ty přírodní. A to přirozeně znamená, že ty následně také postupně odrůstají. V praxi to znamená, že je třeba je pravidelně doplňovat neboli obnovovat. Ideálně v intervalu hned několika jednotlivých týdnů. Jedině tak bude zaručeno to, že budou neustále vypadat dobře, jako nové. Tedy hlavně přirozeně.

Po sundání jsou vlastní nehty nevzhledné

Nezapomínejte také na to, že po sundání umělých nehtů mohou ty přírodní vypadat nevzhledně, stejně jako mohou být i náchylnější k poškození. V takovém případě však stačí obvykle jenom několik dní počkat a vše se zase vrátí do normálního stavu. S tím souvisí i potřeba případné výživy přírodních nehtů, jako jsou různé krémy, oleje, nebo také séra, popřípadě i laky.

Sundat umělé nehty je hračkou

Jde to i doma, svépomocí. Důležité je zvolit správný postup, který může být opravdu různorodý. Může se použít jak mechanické odloupnutí, tak se může použít třeba také aceton, stejně jako klasické broušení, kdy se umělý nehet odstraní právě tímto sice pracným, ale rozhodně také i celkem efektivním způsobem.