Vše o umělých řasách 1/2

magazinzeny.cz

Některá lepidla mohou být nebezpečná

Při aplikaci se mohou používat různé typy lepidel. Pokud jde o ta kvalitní, od známých výrobců, je rozhodně vše v pořádku. Faktem ale zůstává, že taková nejsou to jediné, co dnes na trhu existuje. Stejně tak zde jsou i různá lepidla z Asie, která mohou být rozhodně nebezpečná, a je dobré se jim raději vyhnout. Co konkrétně mohou způsobovat?

· Oslabují řasy
· Jsou nebezpečné pro lidské tělo
· Mohou způsobit vypadávání řas

První den je třeba dávat pozor na spánek

Pokud jsou umělé řasy aplikované, je třeba myslet na správný denní režim. Ten přirozeně souvisí hlavně se spánkem a tedy s tím, že rozhodně není správné jakkoliv zabořit hlavu do polštáře. Je třeba myslet na to, že první den je nutné spát jenom ve dvou polohách. Tou ideální je samozřejmě spánek jenom na zádech. Druhou polohou je i možnost spát na boku.

Může se objevit alergie

Jsou situace a případy, kdy k tomu opravdu může dojít. Nemohou za to ale umělé řasy jako takové, jelikož příčinou jsou spíše produkty, které se k jejich aplikaci používají. Ty mohou obsahovat různé látky, na které může být lidské tělo skutečně alergické. Riziko konkrétní alergie je možné celkem jednoduše eliminovat, a to tím, že budou použity jenom kvalitní produkty.