Vše o umělých řasách 2/2

magazinzeny.cz

Výsledek může mít mnoho podob

Jsou různé postupy a metody, stejně jako existují kosmetičky, které mají různorodé zkušenosti. A podle toho také může vypadat samotný výsledek. V souvislosti s tím chceme říci, že v mnoha případech mohou umělé řasy vypadat skutečně dokonale a na první pohled zcela přirozeně. Jsou ale i situace, kdy se dostaví zcela opačný efekt, kdy vypadají nepřirozeně.

Umělé řasy vyžadují doplnění

Jedná se o samozřejmý a nezbytný stav, se kterým je rozhodně nutné počítat. Pokud budeme konkrétnější, je nutné říci, že dané doplnění umělých řas však není zase až tak časté, jak si mnoho žen myslí. Ideální interval je v rozmezí šesti týdnů. Vliv na to má ale třeba i použití samotného lepidla.

Umělé řasy lez mít nekonečně dlouho

Velkým mýtem je to, že by se umělé řasy nedaly nosit trvale a že by snad bylo nutné jejich sundání. Pravda je ale taková, že dnes s dlouhodobým nošením není jakýkoliv problém a je to zcela přirozená věc. Pouze je třeba myslet na správnou péči a na správné pomůcky. A to třeba v souvislosti s použitím speciálních odličovacích tamponů, a dalších věcí.