8 super rad jak rychle zamaskovat špatnou pleť 1/2

magazinzeny.cz

Zamaskování červených žilek v obličeji

Zamaskování červených žilek provedete pomocí make-upu se silnou krycí konzistencí. K zamaskování můžete používat také korektor, který umí dobře skrýt rozšířené žilky na obličeji. Korektor si vždy vybírejte ve světlejším odstínu než je make-up. Dále se hodí k používání také průsvitný pudr na obličej.

Červené žilky na nose

Červené žilky na nose způsobuje špatný krevní oběh, nevhodná strava, alkohol, cigarety nebo slabé cévní stěny. Odstranění je možné pomocí léků, speciálních krémů či přírodních přípravků. O odstranění se postará také dermatologický postup, ale jedná se o celkem finančně nákladnou činnost.

Make-up

Nekvalitní pleť snadno zamaskujete make-upem. Jestliže máte problémy s pletí, nesmíte zapomínat na pravidelné čištění pomocí pleťových mlék nebo vod, a to vždy bez obsahu alkoholu.
Pleť čistěte ráno i večer tak, že si pleťové mléko nanesete na obličej a vmasírujete ho do kůže krouživými pohyby.

Tekutá podkladová báze

Hladké pupínky rozhodně nevymačkávejte, protože takto půjde mnohem lépe zakrýt. Pokud bude mít pupínek nerovný povrch nebo se na něm po vymačkání udělá strup, bude zamaskování mnohem těžší. Nejprve si vezměte tekutou podkladovou bázi a celý obličej sjednoťte.