Chcete potěšit vašeho chlapa?

magazinzeny.cz

Ačkoliv si to některé ženy stále myslí, pořádnou radost můžou udělat chlapovi nejenom postelové hrátky nebo pořádný kus žvance. Chytrá žena, která má svého partnera opravdu ráda, je totiž schopna vymyslet i další věci, které muže dokážou opravdu potěšit. Pokud vás nic nenapadá, nemusíte věšet hlavu. Připravili jsme si pro vás hned dvě zajímavé možnosti.

Fotbalový svátek

Většina mužů fotbal miluje. Je přitom jedno, jestli se mu aktivně věnují nebo ho sledují pasivním způsobem u obrazovky nebo na stadiónu. V každém případě, jestliže váš chlap do této skupiny milovníků fotbalu patří, máte s vymýšlením příjemného překvapení vystaráno. Stačí, když mu zařídíte kvalitní fotbalový zážitek.

Tím ovšem nemáme na mysli nějaký obyčejný tuzemský zápas, na který si může váš partner zajít, kdykoliv ho to napadne. Abyste partnera opravdu pořádně překvapila, pořiďte mu nezapomenutelný zájezd na Audi cup 2017! Jedná se o turnaj probíhající v německém Mnichově za účasti největších fotbalových týmů. Svoji účast již potvrdily kluby Atletico Madrid, Bayern Mnichov a FC Liverpool. Tedy velmi úspěšní zástupci tří nejlepších světových fotbalových lig. Vstupenky je možné pořídit na semifinále, finále nebo na semifinále i finále. A pokud máte doma syna, který má rád fotbal, můžete ho s partnerem vyslat také. K dispozici je totiž také speciální zájezd pro děti.

Vtipné a kvalitní oblečení

Muži mají rádi humor, který ženy někdy neocení. Přesto to nic nemění na tom, že můžete zkusit překročit svůj stín a humor vašeho partnera podpoříte. Tak například na fotbal si můžou partner i syn obléct mikiny s kapucí. V nabídce je velké množství seriózních i zábavných motivů. Mezi oblíbené patří pivní motivy, mikiny s lebkou nebo u dětí obrázky dinosaurů a dalších zvířátek.

Jak vidíte, můžete dárky vhodně zkombinovat. Až jimi partnera obdarujete, uvidíte, že bude mít obrovskou radost. A nezapomeňte, že když odjedete za fotbalem, budete mít čas sami pro sebe.

Reklamní článek