Co dnes frčí a je trendy na prvním rande 2/2

magazinzeny.cz

Prohlídka zajímavostí

Rande s vaším osobním výkladem o nejpikantnějších zajímavostech vašeho města určitě zaujme. Dnes není problém si najít nějaké zvláštnosti o místu, kde bydlíte. Vybírejte si historky, které se neuslyší během studií. V partnerce nebo partnerovi vyvoláte zvědavost a vztah určitě neskončí u prvního rande.

Wellness hýčkání

Welness služby jsou dnes opravdovým hitem. Proč to nezkusit i na prvním rande? Společné posezení ve vířivce se sklenkami šampaňského, to je něco jedinečného, na co se nezapomene. Můžete si užívat i společného pobývání v sauně nebo v solární jeskyni.

Společné bruslení

Společná záliba je vždy velkým plusem při randění. Rádi bruslíte? V zimě můžete jít do sportovní haly s umělým ledem nebo i na zamrzlý rybník. Brusle není problém si půjčit. Užijete si spoustu legrace a zábavy – o tom není pochyb. V létě se můžete vypravit na kolečkových bruslích po nějaké inline trase na výlet.

Společný výlet

Výlet na kole nebo jen tak pěšky? To je vždy „in“ a potěší. Stačí vybrat správné cílové místo. Co třeba nesnadno přístupná zřícenina? Už cesta na zříceninu bude zajímavá a posléze vás pohltí tajemno dávných věků, které se spojí s přítomností vás dvou. Na tento zážitek určitě nezapomenete jen tak lehce.