Jak poznat nevěru a nevěrníka

magazinzeny.cz

Nevěra se projeví mnoha příznaky

Připadne vám, že jsou vám partneři nevěrní? Můžete je identifikovat díky několika příznakům. Čím více najdete shod, tím je pravděpodobnost nevěry vyšší. Za prvé mohou partnerku nebo partnera prozradit zasněné pohledy a na tváři nasazený blažený úsměv, který jen zdánlivě nemá žádnou příčinu. Může se projevit nervozita, ale i to, že partneři nebudou schopni reagovat na otázky, protože budou duchem úplně někde jinde.

Všímejte si partnera

K dalším projevům nevěry patří zvýšená péče o sebe. Půjde především o zvýšenou délku a frekvenci sprchování, holení různých částí těla a také o větší spotřebu parfémů. Najednou si bude stříhat častěji nehty a pořídí si dražší značky oblečení než obyčejně. Vzhledem k tomu, že v současnosti převládají moderní technologie, zaměřte se i na jeho chování při zvedání telefonu. Nesápe se náhodou po mobilu až moc rychle, i když dříve ho žádné pípnutí vůbec nevzrušilo? Určitě bude i více psát esemesky nebo s někým chatovat na sociálních sítích bez toho, aby vám bylo umožněno vidět, co je právě na displeji. Přímo na notebooku nebo počítači bude najednou zaheslovaný přístup, partneři budou vysedávat u počítače v jiný čas než obvykle a budou se věnovat častějšímu paní. Navíc nevěra bude i něco stát, projeví se to nejen ve spotřebě pohonných hmot, ale také ve spotřebě peněz. Můžete brzy objevit usvědčující esemesky nebo maily, dárky od neznámého dárce.

Změny při intimních stycích

Nevěrní partneři se chovají jinak i při sexu. Buď se frekvence sexuálních hrátek sníží nebo naopak zvýší. Po letech společného vztahu vždy dojde ke snížení počtu sexuálních styků, ale to ještě nemusí vždy značit nevěru. Podezřívání může být však neoprávněné, proto je třeba jednat opatrně. Nevěrníků je nejvíce mezi tak zvanými sexuálními symboly – jedná se o muže, kteří vypadají už od pohledu velice atraktivně.

Jak konkrétně vypadá nevěrník?

Pochopitelně to tak nelze určit přesně, ale pravděpodobně bude mít výrazné lícní kosti, neodolatelnou tvář nebo výraznou čelist. Má hranatou bradu a pyšní se výrazným nosem a nadočnicovými oblouky. Jde o popis muže, kterého by volily ženy za milence. Vzhledem k tomu, že je poptávka, musí být i nabídka. Nevěru vyhledávají spíše mužnější druhy mužů – nemají moc problémy s tím přesvědčit ženy k nějaké aférce.