Jak skoncovat se samotou 1/2

magazinzeny.cz

Pokud jste zůstali sami, nemá cenu házet flintu do žita. K nalezení partnera je potřeba aktivní přístup. Jak na to?

Převezměte iniciativu

Jestliže vás trápí samota a máte vyhlédnutého svého idola na partnera nebo partnerku, začněte jednat. Snažte se protějšek zaujmout tak, aby si vás všiml. Když budete čekat na den, kdy si vás snad všimne, ničeho se nedočkáte. Můžete se pak nechat svést, což bude to pravé.

Nesmíte se mu ale hned vrhnout do náručí, vyplatí se hrát si pohledem, usmívat se a hlavně šířit kolem sebe dobrou náladu. Můžete použít nějaký trik k seznámení, kdy vám něco upadne a dotyčný si všimne a zapojí se. Potom nemusíte zůstat jenom u zdvořilého poděkování, ale můžete rozvíjet rozhovor.

Jak najít milovanou polovičku

V současné sobě je přirozené, že i ženy a muži nad třicet let dosud nemají vážné vztahy a nemyslí na vdávání či ženitbu. Najít zajímavé partnery už může být někdy poněkud těžké. Ale existují možnosti, kde se dá skutečně vybírat a neztrácejte tak naději na objevení toho pravého partnera nebo pravé partnerky. Rozhodně se nevyplatí sedět doma a čekat, že se někdo objeví.

Musíte si vyrazit ven. Se samotou vám mohou pomoci přátelé a například vám „dohodí“ někoho, koho znají ze svého okolí. Určitě obstojí uspořádání večírku nebo společného výletu, kam se vyhlédnutá osoba pozve.