Jaké prostírání je trendy

magazinzeny.cz

Bavlněné prostírání

Prostírání z bavlny patří stále k vysoce poptávanému zboží. V nabídce je mnoho barev a motivů. Oživením může být viditelné silnější řádkování. Prostírání můžete doplnit i běhounem ve stejném designu.

Snadno omyvatelná dětská prostírání s pohádkovými motivy

Dětské prostírání s pohádkovými motivy vždy slaví úspěch u dětí, které častěji drobí nebo jinak špiní ubrusy a stoly, kde se jí. Snadná omyvatelnost plastů je ideálním řešením. Motivy jako princezny, auta, zvířátka, Hello Kitty nebo Angry Birds upoutají dětskou pozornost.

Bambusové prostírání

Z přírodních materiálů využívaných na prostírání je rozhodně nejoblíbenější bambus. Prostírání je vhodné i pod hrnce a mísy. Pěkně vypadá prostírání z černých bambusových větviček, z tyček nebo dřívek. Bambus se i různě maluje, takže není problém si pořídit různé barvy.

Korkové prostírání

K výhodám korku patří pružnost a nepropustnost. Korkové prostírání je velmi vyhledávané, protože nehrozí, že by se rozlitá káva nebo čaj dostaly skrz prostírání. Prostírání z korku je navíc antistatické a hypoalergenní. Korek se dá barvit a tím se získá moderní vzhled.