Jste sama? Přináším jasnou radu, jak sehnat chlapa!

magazinzeny.cz

Skončilo léte a jste stále sama? Nevěšte hlavu, takových žen a dívek je hodně. Je to dnešní trend. Ale pokud nepatříte mezi vyznavačky tzv. singl života, nabízíme náod, jak sehnat toho pravého chlapa!

Muž na jednu noc
Zde asi není třeba nic radit. Pokud patříte mezi nymfomanky nebo ženy, které se nechtějí vázat, tak ulovit muže na chvilkový sex není v dnešní době žádný problém. Jen je otázkou, zda si nekoledujete o roblémy. Pominu-li pohlavní choroby, tak je zde ještě riziko zamilovanosti, které nebude opětováno, protože my ženy jsme emočně citlivější než muži. A zároveň riskujete, že si zafixujete životní styl, který vám bude v budoucnosti bránit udržet si dlouhodobý vztah. Stojí to za to?

Trvalý vztah
To už je zcel ajiná písnička a měla byste si primárně udělat pořádek ve vlastních řadách. Trvalý a spokojený vztah může žena dosáhnout jen tehdy, pokud je sama srovnána se sebou a má jasno v tom, co od života a muže očekává. Nemá nereálné představy ani požadavky, ale zároveň nejde jen po majetku nebo jiných výhodách. Proto ať čtete nebo slyšíte jakékoliv rady, tak mít to v sobě srovnané je elementárním předpokladem pro spokojený vztah. Pokud jste tedy sama, netruchlete a využijte toho právě k takovéto introspekci. Uvidíte, že jakmile si vše pořešíte, tak se správný partner objeví a to i bez většího úsilí.

Hodně štěstí!