Kupujete trenky pro partnera? Zde je šest tipů, z čeho lze vybírat. 1/2

magazinzeny.cz

Klasika

I když se může zdát, že klasickým trenýrkám už odzvonilo, nenechte se zmýlit. Stále jsou mezi muži v oblibě, zejména díky jejich pohodlnému nošení. Toto vzdušné spodní prádlo, které nikde neškrtí, dopřejí mužům volnost v pohybu a k tomu je vyrobeno z příjemného, většinou bavlněného materiálu, se stále těší velkému zájmu, a tak není problém vybírat z nepřeberného množství druhů. Kdo vyznává klasiku, nalezne i tu. Krátké či delší nohavičky, jednoduchý motiv, i typickou kapsičku na zadní straně, která může sloužit třeba pro úschovu kapesníku.

Pro pořádné chlapy

Vybíráte-li trenky pro partnera, který je opravdu pořádný kus chlapa, nemusíte zoufat. I v nadměrných velikostech si vyberete dle své libosti a k spokojenosti svého protějšku. K dostání jsou trenýrky od velikostí tří XL až po neuvěřitelných 9 XL a nemusíte se omezovat na pár kousků, seženete téměř vše, jako v běžné nabídce.

Pohodlí až na prvním místě

Muži, na rozdíl od žen preferují pohodlí před vzhledem. U trenýrek v minulosti platilo, že pohodlné jsou, nicméně na kráse moc nepobraly. Ani to už dnes neplatí. Pohodlné, pružné trenýrky bývají často vyrobeny z přírodní 100% bavlny, která je pružná i příjemná na dotek. Pryč jsou doby nudné a nehezké bílé či šedé varianty, vybírat se dá z nekonečné palety barev i vzorů.