Nejmodernější vybavení do kuchyně pro ženu 4/4

magazinzeny.cz

A máme tu poslední díl seriálu, který pojednává o moderním vybavení do kuchyně. V minulém díle jsme zmínili především drobné moderní vychytávky a pomocníky, kteří práci v kuchyni opravdu usnadňují. Nyní se podíváme na moderní elektrická zařízení, které však každý den obvykle nepoužíváme.

Domácí pekárna
Dáváte přednost domácímu pečivu? Ideálním volbou moderního elektrického zařízení do kuchyně pak může být domácí pekárna. Do ní vložíte buď předem připravené směsi pro výrobu chlebů, nebo suroviny sami namícháte. Poté stačí jen zvolit konkrétní program a čekat. Domácí pekárna se postará o míchání, kynutí i samotné pečení. Velkou výhodou těchto pekáren je možnost časování. Můžete tak nastavit, kdy se má pekárna zapnout. Díky tomu se můžete ráno probudit a čerstvý, ještě teplý chléb na vás bude čekat.

Jogurtovač
Máte rádi jogurty? Dáváte přednost těm domácím, které nejsou plny chemikálií, a vy přesně víte, co obsahují? Konzumujete jogurty opravdu často? V tom případě byste měli popřemýšlet nad nákupem jogurtovače, který je pro mnohé skvělým řešením, jak si pochutnat na domácím jogurtu prakticky bez práce. Jogurtovače obsahují několik mističek, do kterých dáte potřebné ingredience a o nic se dále nemusíte starat. Moderní jogurtovače jsou vyrobeny časovač, který zajistí, že jogurt bude hotový přesně ve chvíli, kdy budete chtít.

Sodastream
Během několika posledních let se v domácnostech rozšířil přístroj Sodastream, který umožňuje snadnou, rychlou a levnou domácí přípravu bublinkových nápojů. Sodastream nahradil dávno oblíbený sifon a umožnil tento druh nápoje opět dostat do popředí. Na trhu naleznete celou řadu typů od nejjednodušších mechanických až po dražší s elektronickým ovládáním. Rovněž si můžete vybrat z řady sirupů, díky kterým si doma umícháte libovolnou limonádu.

Tímto jsme zakončili náš rozsáhlý seriál, ve kterém jsme vám představili vymoženosti moderní doby v kuchyních. Jste-li moderní hospodyňkou, jistě vás něco z našich článků zaujalo. Věříme, že články budou dobře sloužit jako inspirace a případně i pomůžou při výběru konkrétního moderního vybavení kuchyně.