Vše o přípravě pleti na léto 2/2

magazinzeny.cz

Dopřejte pleti potřebné vitamíny a enzymy

Ty sice můžete najít v běžně dostupných krémech, ale není to vždy jediná možná cesta, kterou je dobré se vydat. Ideální je oslovit kosmetické salony, kde mohou být k dispozici skutečně špičkové přípravky. Jsou to například různá séra, stejně jako se může jednat například také o různé oleje a mnoho dalšího. S aplikací je přirozeně třeba začít co nejdříve, už na začátku jara.

Zkuste solárium

Obáváte se spálené pleti, a zároveň chcete mít dokonalou barvu? V obou případech rozhodně pomůže solárium. Při jeho výběru ale dbejte nejenom na kvalitu použitých trubic, jelikož je třeba dbát také na odborný přístup i na to, že byste neměla překračovat doporučenou dávku takového slunění. Jedině tak bude jeho návštěva spojena s dobrou a pozitivní přípravou na léto.

Jezte správné vitamíny

Nejenom to, že pleť ošetřujete na povrchu je cesta, jak ji připravit na léto. Chybět rozhodně nesmí ani postupy spojené s vnitřním užíváním různých vitamínů. Ideální volbou je rozhodně beta-karoten. Ten je v souvislosti s letní ochranou pleti tou nejlepší volbou, pro její ochranu, ale i dokonalý vzhled.