Pár tipů pro ženy, jak se obléci na rande 2/2

magazinzeny.cz

Když nejdete na romantickou večeři

První rande se nutně nemusí odehrávat v restauraci při svíčkách. Můžete se jít projít či vyrazit někam na výlet, pak klidně zvolte sportovní styl oblečení, abyste se cítila pohodlně. Pokud máte z prvního rande obavy, pak vám třeba pomůže v lepším pocitu váš čtyřnohý přítel. Trávíte-li seznamovací chvíle venku, vezměte jej s sebou a uvidíte, jak se budou váš pes a nová známost na sebe tvářit. Můžete tímto netypickým způsobem také získat užitečné informace.

Nezapomínejte na vlasy a vhodný make-up

Utažené vlasy nepůsobí příliš uvolněně, naopak budí přísný dojem a i vy sama se můžete cítit docela upjatě. Přirozené vlasy, lemující obrysy obličeje naopak působí velmi elegantně, a krásně. Hodí se také k jakémukoliv outfitu, takže ať budete mít na sobě šaty, či kalhoty, vždy budou vaše vlasy vypadat skvěle.

Neustálé dilema mnohých žen. Kolik je ještě snesitelné a co už je moc. Kde najít tu správnou hranici, aby líčení nebylo přehnané, současně aby naopak nevypadalo, jako že jste si se svým vzhledem nedala práci, nebo že o sebe nedbáte. Možná se poraďte s kamarádkou, nebo se svěřte do rukou zkušené kosmetičky, která jistě vykouzlí něco úžasného, a máte to bez práce.