Pěkný účes si dokážete udělat i doma

magazinzeny.cz

Ceny stoupají kosmickou rychlostí a normální rodina neví, kde jí hlava stojí, aby si udržela svůj životní standard. Důsledkem nutných úspor je pak omezování různých výdajů, které jsou pro jednotlivé členy domácnosti potěšením a radostí. Jejich absence a následná nepohoda se pak promítá do celkové atmosféry rodiny.

Přitom není vždy nutné všechny nezbytné výdaje takzvaně „zazdít“. Pojďme se podívat například na tolik oblíbené konverzační téma mezi mužem a ženou – náklady za kadeřníka. Málokterý muž chápe, že ženy nelitují zaplatit za svůj účes tisícikoruny. Přitom současně očekávají, že jejich partnerka bude vypadat krásně a načančaně při každé příležitosti. Právě návštěva kadeřníka bývá častým zdrojem partnerských hádek, kdy muž ženě řekne: „snad Ti stačí hřeben, fen, kulma a žehlička na vlasy“. Přitom si neuvědomí, že nejde pouze o elementární úpravu vlasů, ale že čas od času je nutný sestřih, barvení a celková péče o vlasy. Navíc pro mnoho žen je to i určitá forma relaxace.

Samozřejmě je možné, pokud je rodinný rozpočet hodně napjatý, návštěvy kadeřníka a další podobné „aktivity“ omezit. Ale nejde je zcela eliminovat z výše uvedených důvodů. Navíc pokud se žena má líbit, musí mít k dispozici kvalitní výrobky na úpravu vlasů v domácích podmínkách. Například taková žehlička na vlasy. V internetových obchodech najdeme obrovské množství výrobků. Ošem jen některé z nich patří k absolutní špičce.

Příkladem budiž žehlička na vlasy Rowenta. Značkový výrobek zvyšuje pravděpodobnost menší poruchovosti, větší životnosti a také komfortnosti při úpravě vlasů. Keramická plocha je samozřejmostí, ale vybírat také můžete například mezi mechanickou a elektronickou regulací. Roli při výběru hraje i maximální teplota, které žehlička dosahuje. Vzhledem k tomu, že si ženy potrpí na vzhled a estetické cítění, tak je pro rozhodování důležitá i barva a celkový design každého produktu. Pokud se nevyberete u jednoho výrobce, můžete se podívat k druhému. Tím může být značka Philips, konkrétně žehlička na vlasy Philips. Každopádně ať již se rozhodnete pro jakoukliv značku, snažte se vybírat mezi těmi osvědčenými. Jen tehdy totiž máte jistotu, že neuděláte další díru do rozpočtu…

Placený reklamní článek