Potřebuješ pořádné boty na zimu? S kotníčkovými workery ji přežiješ

magazinzeny.cz

„Nemám žádné pořádné zimní boty.“ Také jsi dospěla po průzkumu šatníku k tomuto výsledku? Může se to stát. Možná jsi loni po zimě ty prochozené vyhodila a po jiných zatím nepátrala, odložila to na později. Teď je ale nejvyšší čas nějaké zimní boty pořídit. Přece nechceš chodit v zimě v letních botách? Uznej, že by to nebyl zrovna dobrý nápad.

V letních botách se v zimě chodit nedá

Pokud by ses totiž rozhodla v zimě vyrazit v letních botách, může se stát, že si velice rychle uženeš pořádnou chřipku. Letní boty se totiž vyrábějí z tenkých, hodně prodyšných materiálů, aby v letním horku dobře větraly. Rozhodně nejsou stavěné na chladnější teploty. Proto velice snadno profouknou a také promoknou. Stačí tedy jedna malá vycházka, kdy ti nastydnou nohy, a máš zaděláno na velký problém. Okamžitě dostaneš teplotu. Kdybys ale měla pořádné boty, podobné potíže by tě nemohly potkat.

Nohu si určitě nevyvrkneš

Proto se včas porozhlédni po pořádných zimních botách, které tě uchrání zdravotních komplikací. Třeba takové Timberland-workery ti poskytnou dokonalý komfort pro zimní chůzi. Najdeš je v příjemných klasických odstínech, jako je třeba čokoládová. Co je ale hlavně jejich největší devizou, to je kotníčkové provedení. Vysoké boty ti zajistí dokonalou stabilitu nohou, nemůžeš si je tak snadno vyvrtnout. I to je v zimě důležité, protože na namrzlém chodníku se mohou přihodit všelijaké nehody.

S pořádnou podrážkou neuklouzneš

Jedná se o bytelné boty, do podzimního sychravého počasí i zimních plískanic. Velice kvalitní nepromokavý svršek tě ochrání od toho, aby tvoje nohy trpěly vlhkem. Zároveň botám nechybí velice robustní vzorovaná gumová podrážka. Ta dokáže skvěle tlumit nárazy během chůze. Zároveň ale nebudeš klouzat po chodníku. Bytelné podrážky tomu úspěšně zabrání. Můžeš si je vzít do práce i do města a budeš vypadat naprosto skvěle.

Reklamní článek