Proč muži milují potvory 2/2

magazinzeny.cz

Muž chce dobývat

Hodné ženy padnou dokonalým mužům ihned kolem krku. U potvor je tomu jinak. Ty jim jenom tak rychle nepodlehnout, jelikož často hledají skutečně toho nejlepšího. A i to je důvod, proč muži milují potvory. Muži jednoduše chtějí dobývat a snažit se o každou ženu. Čím méně je potom dostupná, tím více jim může imponovat.

Hledají nejenom přítelkyni, ale i parťáka

Ženy potvory jsou unikátní také v tom, že nemusí být nutně jenom běžnými partnerkami. Mohou se stát také parťáky. Mohou být ženami, kterým nedělá problém jakákoliv aktivita, rády vyrazí na jakékoliv místo a pokud se jim něco nezdá, jednoduše se ozvou. Hodná žena se většinou přizpůsobí, zatímco potvora je může více působit jako nejlepší kamarád, se kterým mohou muži jednat zcela otevřeně a zcela narovinu.

Důvodem mohou být i vzory z dětství

Podle některých psychologů může docházet i k tomu, že někteří muži se rádi vrací do svého dětství. Pokud byla hlavou rodiny jejich matka, která velela a rozhodovala, jsou na něco podobného zvyklí. A právě proto si následně hledají takové ženy, od kterých to dále očekávají. I to může být jeden z hlavních důvodů. Není to rozhodně nic neobvyklého, jelikož vzory z dětství má každý.