Tipy na dětské nádobí 1/2

magazinzeny.cz

ECOIFFIER – Velká sada nádobí

Produkt, který by rozhodně neměl chybět v jakékoliv dětské kuchyňce, jelikož práce sem bude dokonale pasovat. Toto dětské nádobí obsahuje skutečně vše, co může jenom dítě při svém hraní potřebovat. Jsou zde jak talíře a hrnečky s podšálky, tak nechybí pochopitelně ani příbory, stejně jako sady hrnců, nebo nezbytné kuchyňské náčiní. Vše doplňuje i praktické odkapávač. Když se podíváme na materiál, jde o velmi kvalitní plast, který je pochopitelně i zdravotně nezávadný. Jde o sadu nádobí, která je určena dětem od tří let věku, kterou si každá malá holčička zamiluje.

Bino – Sada nerezového nádobí

Dětské nádobí rozhodně nemusí být jenom plastové, protože svým vzhledem může dokonale imitovat to skutečné, používané v kuchyních. To je jasný příklad právě této konkrétní sady, která se dokonale hodí do každé dětské kuchyňky. Jde o zajímavé nerezové nádobí, kdy je součástí vše potřebné, jako:

• Hrnce
• Pánev
• Pokličky

Dále nechybí také několik doplňků, jako je cedník, nebo utěrky. Díky svému provedení se navíc jedná o řešení, které je velmi odolné a může být použito pro hraní uvnitř, ale i venku.