Vsadit na klasiku nebo ne?

magazinzeny.cz

Léto je už pomalu za dveřmi, a to znamená, že je nejvyšší čas nejen na nákup plavek, ale také spodního prádla, kterým zaujmete mužské publikum. Netřeba se však bát velkých výdajů, protože od toho tady máme outlet! Červen nám už klepe na dveře, a to znamená, že nám brzy začne nejteplejší období roku. Rozkvetou rostliny, dozraje obilí, ale především se bude chodit k vodě. A už zde máte na výběr: jednodílné plavky nebo bikiny? Klasika nebo „mainstream“? Některé dívky si myslí, že jednodílné plavky skončily s érou jejich babiček a už dávno nepatří do šatníku moderní ženy 21. století. Ale je to pravda?

Záleží, z jakého úhlu se na to díváte. Jistě, běžné plavky (neboli bikiny) dnes udávají směr, avšak není přece nutné hned zatracovat jednodílné plavky. Ony totiž takové plavky mají velkou výhodu: skryjí to, co skryto má být a odhalí to, co odhaleno má býti. Takže i s postavou, která není úplně bez chyb, můžete vypadat jako modelka z titulní strany ženského magazínu. Pokud máte o takové plavky zájem, tak není nic lehčího, než navštívit stránky Astratex.cz a podívat se po nějakých pěkných, jednodílných plavkách či bikinách. Rozhodně toho nebudete litovat.

Pokud jste už rozhodnuta, zda bikiny nebo jednodílné plavky, tak se můžete rozhodovat znovu. Outlet nebo módní vlna? Vsadíte na osvědčenou „klasiku“ nebo na nejnovější úlet módních návrhářů. Tady je nutno podotknout, že outlet z minulého roku není žádná klasika a rozhodně tím zaujmete. Oni totiž někdy ani samotní módní návrháři, co je „in“ a co „out“.

V neposlední řadě je třeba vybrat si na léto nějaké zajímavé spodní prádlo, protože je zde mnohem větší šance – než během jiných ročních období – že si odbije svou premiéru.
Jak už bylo řečeno, léto je skoro tady a je tedy nejvyšší čas vyrazit za nákupy. A za sluníčkem!