Vše o umělých nehtech 1/2

magazinzeny.cz

Doma, ale i v salonu

Jsou hned dva možné postupy, jak dosáhnout krásy spojené s tím, že budete využívat umělé nehty. První postup je spojený s tím, že se zaměříte na domácí aplikaci a vše bude provedeno svépomocí. Druhá možnost je samozřejmě mnohem více využívaná. A to z toho důvodu, že se lze svěřit do rukou skutečné odbornice, která je na nehty a na jejich vzhled profesionálkou.

Umělé nehty mohou mít mnoho podob

Je celá řada variant umělých nehtů, ze kterých není problémem vybrat tu, která bude vyhovovat nejvíce. A to jak s ohledem na vzhled a možnosti, tak s ohledem na přirozenost, nebo s ohledem na to, jaké budou voleny postupy a metody spojené se samotnou aplikací. Umělé nehty mají několik podob a toto jsou ty nejznámější:

· Akrylové nehty
· Gelové nehty
· Nehty bez lepidla a akrylu

Umělé pomohou ochránit i ty přírodní

Důvodem aplikace není jenom krása jako taková. Další důvody mohou být spojeny také s tím, že dojde k tomu, že jsou chráněny ty přírodní. U těch žen, které s nimi mají problémy, jsou právě umělé nehty možností, jak jim dají skvělou ochranu. Zamezí tak třeba i jejich běžnému lámání, nebo jejich třepení. I toto jsou důvody mnoha žen, proč se touto cestou vydávají.